Названа дата появи нового покоління Nissan Juke

Головний дизайнер Nissan заявив, що прем’єра другого покоління Nissan Juke відбудеться буквально через пару місяців, і ми побачимо кросовер, не схожий ні на один з відомих нам Nissan.

Альфонсо Альбайса – шеф-дизайнер Nissan, розповів, що новий Nissan Juke був запроектований в лондонській студії компанії, і він серйозно відрізняється зовні від останніх моделей бренду. На Leaf новий Juke не буде схожий – це точно. А на концепт Nissan Gripz? Ймовірно.

Ходили чутки про те, що робота британського дизайн-бюро не сподобалася в штаб-квартирі, і проект Nissan Juke другого покоління був забракований і відправлений на доопрацювання. Однак, Альбайса запевняє, що це неправда. Робота була закінчена в термін, прекрасно прийнята керівництвом, але потім щось пішло не так. Неодноразово говорилося про те, що новий Juke з’явиться вже в 2017 році, але замість цього компанія запустила оновлену версію міського кросовера. Фактично друге покоління Nissan Juke потенційні клієнти чекають вже три роки. І Головний дизайнер вважає, що це не марне очікування.

Він зазначив, що робота над другим поколінням була дуже складною. Коли запускався перший Nissan Juke, світ не бачив нічого подібного. Машина викликала фурор не тільки в Японії, але і в Європі. І повторити успіх буде дуже складно. На певному етапі робіт деякі співробітники команди пропонували навіть змінити ім’я новому кросоверу. Але все обійшлося. Тепер старий Juke вже знятий з виробництва, а новий ось-ось відправиться на конвеєр. Він буде побудований на розтягнутій версії V-платформи Renault-Nissan-Mitsubishi і розділить двигуни з Nissan Micra і Nissan Qashqai.

Пропозиція відкриє трициліндровий бензиновий двигун об’ємом 0,9 літра з наддувом. Па щабель вище розташується чотирициліндровий надувний 1,2-літровий мотор. Дизель поки обіцяють всього один – чотирициліндровий півторалітровий.