Названа дата прем’єри нового покоління Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Motors опублікувала перше промозображення (тизер) средньорозмірного кросовера Outlander наступного, четвертого покоління, а також дату його прем’єри. Відбудеться вона в лютому 2021 року в США.

Стверджується, що новий «паркетник» розроблений відповідно до японського девізу I-Fu-Do-DO – «Справді і велично». Дизайн наступного Аутлендера зроблений в останній ітерації фірмового стилю MMC, але поширене промофото занурено в морок, тому екстер’єр не розгледіти при всьому бажанні.

Однак засмучуватися з цього приводу не варто: буквально 9 грудня у вільному доступі були розміщені перші фотографії Аутлендера в серійному вигляді без будь-якої маскувальної плівки. Як і очікувалося, майбутня новинка виконана в дусі концепту Mitsubishi Engelberg Tourer 2019 року. Машина на подив точно повторює стиль шоу-кара. Злегка спрощені лише окремі елементи на зразок дзеркал і колісних дисків.

Технічні характеристики кросовера поки не опубліковані, але очікується, що він буде побудований на платформі CMF-C/D, яка поріднить автомобіль з Nissan X-Trail. Під капотом в Аутлендера з високою часткою ймовірності виявиться і двигун від Ікс-Трейла – 2,5-літрова «четвірка» на 190 к.с. В майбутньому повинна з’явитися підзарядна від розетки версія: вона отримає 2,4-літрову бензинову «четвірку» і електромотор, запас ходу без запуску ДВЗ складе 69 км.