Названа дата виходу на дороги повністю автономних автомобілів

Ви не повірите, але деякі компанії готові зробити це вже в нинішньому році. Навіть існує приблизний рейтинг черговості виведення робомобіль в маси. AUTO-Consulting з’ясував всі подробиці.

Автономні автомобілі, які дехто вважає невизначено віддаленим майбутнім, вже безшумно (на електротязі) під’їхали прямо до доріг загального користування. І мова йде не про поодинокі тести на обмеженому просторі, а фактично про масове вторгнення. Воно може початися вже … в нинішньому році. У всякому разі, за оцінками експертів компанії Navigant Research і Blumberg.

Але найнесподіваніше, що найближче до досягнення цієї мети знаходиться зовсім не автомобільний гігант. За прогнозами Navigant Research, вже до кінця нинішнього року автомобілі 4 рівня автономності можуть масово використовувати в таксі і для каршерінгу компанією Waymo, яка належить Google. І її робомобілі пересуваються по Гугл-картах. Автомобільний гігант, природно, теж є. Він буквально дихає Waymo в потилицю корму. І це – General Motors (GM).

GM також має намір надавати автономні транспортні засоби для спільного використання через сервіс під назвою Cruise Anywhere.