Названа дата випуску кросовера Mercedes-Benz EQC

Найперший електромобіль Mercedes, кросовер під індексом EQC, показав своє обличчя в вересні, але на превеликий жаль, ще довго буде залишатися забороненим плодом, доведеться набратися терпіння.

Проблема в тому, що Mercedes-Benz навіть не встиг налагодити виробництво моделі, оскільки дочірня компанія Diamler Accumotive, відповідальна за постачання батарей для EQC, ще навіть не зібрала потрібну кількість персоналу. До кінця року вона найме приблизно 1 000 осіб у Східній Німеччині і зможе налагодити випуск акумуляторних батарей з 2019 року.

Якщо все піде за планом, перші серійні Mercedes-Benz EQC з’являться у дилерів навесні 2019 року. Фактично випередивши з прем’єрою своєї першої електричної новинкою компанію Audi, до реальних продажів даної моделі Mercedes приступить пізніше, так як перші Audi e-tron з’являться у дилерів на початку 2019 року.

Компанія Daimler Accumotive існує з 2012 року і з тих пір випустила більше 200 000 літій-іонних батарей для автомобілів Mercedes-Benz і Smart. На даний момент компанія будує другий завод з виробництва батарей після інвестицій € 500 млн. Після завершення будівництва нового заводу, місто Каменц в Німеччині стане найбільшим і найсучаснішим центром з виробництва акумуляторів в світі. Даний завод з виробництва батарей є одним з восьми в портфелі Daimler по всьому світу. З їх допомогою Mercedes-Benz зможе розширити свій електричний парк і випустити електричні модифікації існуючих автомобілів до 2022 року. В цілому Daimler планує запропонувати більше 130 електрифікованих модифікацій існуючих машин, в тому числі понад десяти повноцінних електромобілів у всіх сегментах, від міських компактів, до великих позашляховиків.