Названа нова дата дебюту нового Audi E-Tron

Дебют Audi E-Tron перенесли з Брюсселя в Сан-Франциско. Презентація новинки відбудеться 17 вересня, а не 30 серпня, як планувалося спочатку.

Раніше ЗМІ повідомляли, що зміна дати заходу пов’язана з арештом голови Audi Руперта Штадлера у справі про дизельний скандал, проте офіційного підтвердження цієї інформації немає.

Щодо першого електричного кросовера Audi, то відомо, що він отримає силову установку з двома електромоторами з віддачею в 360 к.с. і літій-іонну батарею. З таким агрегатом E-Tron розганяється з місця до 100 км/год менш ніж за шість секунд. Максимальна швидкість електромобіля обмежена на позначці в 200 км/год. На одному заряді акумуляторів електромобіль зможе проїжджати до 400 кілометрів. На підзарядку батарей йде близько півгодини при використанні високовольтного зарядного пристрою.

Однією з характерних особливостей моделі стануть камери, встановлені замість бічних дзеркал. Зображення з них буде передаватися на екрани в салоні, яких налічується п’ять штук. При цьому два з них вмонтовані в дверні панелі.

З’ясувалося, що бажаючі оформити замовлення на електромобіль повинні внести передоплату в розмірі 1000 доларів. При цьому вартість самої моделі поки не названа. Основними конкурентами Audi E-Tron стануть Tesla Model X (від 75 тис. доларів) і Jaguar I-Pace (від 69,5 тис. доларів).