Названі комплектації Chery Tiggo 7

Компактний паркетник Chery Tiggo 7 офіційно вийшов в продаж. Комплектацій передбачено три: Sport, Luxury і Elite. У першій встановлений турбомотор 1.5 потужністю 152 к.с. в поєднанні з шестиступінчастою “механікою”. Поки оголошено попереднє замовлення зі спеціальними умовами.

У базове оснащення входять: 18-дюймові алюмінієві литі диски, світлодіодні денні ходові вогні, зовнішні дзеркала заднього виду з електричним регулюванням і обігрівом, круїз-контроль, датчик дощу, передні і задні склопідйомники із захистом від защемлення, обігрів передніх сидінь, мультикермо, кондиціонер , задні датчики паркування, камера заднього виду з динамічною розміткою.

Дві старші комплектації відрізняються від початкової не тільки оснащенням, а й силовим агрегатом. Це бензиновий двигун 2.0 на 122 сили, який поєднується виключно з варіатором. В Luxury (від 1 079 900 по спеціальній ціні), крім усього перерахованого в Спорті, додані шкіряна обробка керма і сидінь.

У версії Elit додаються бічні подушки безпеки, обігрів рульового колеса, всієї поверхні лобового скла, передніх і задніх сидінь, форсунок склоомивача і зовнішніх дзеркал, круговий огляд, передні датчики паркування, перфорована шкіра на сидіннях, електропривід складання зовнішніх дзеркал , електричне регулювання водійського сидіння, двозонний клімат-контроль, навколишнє підсвічування інтер’єру.