Названі найпопулярніші авто серед європейців

Рейтинги продажу як ніщо інше допомагають новому покупцеві орієнтуватися в автомобільному ринку. Кращі автомобілі Європи знайшли своїх власників. Уподобання яких, до речі, сильно відрізняються від американських. Видання Autocar підготувало рейтинг найпопулярніших автомобілів в Європі.

Міський автомобіль: Fiat 500 110 585 екземплярів продано. Експерти погоджуються з тим, що це не найкращий автомобіль для їзди. Але покупці не можуть встояти перед його чарівністю. Маленький Фіат 500 люблять за зовнішність, стиль і особливу атмосферу. До того ж, незважаючи на компактні розміри, в автомобілі досить просторий інтер’єр, а програма персоналізації досить обширна.


Зразу за ним в цьому класі розташувалися Fiat Panda (соплатформенник 500) і Volkswagen Up.

Суперміні: Renault Clio 185 234 екземплярів продано. Цей автомобіль очолює свій сегмент, а в таких країнах, як Франція, Португалія та Словенія Рено Кліо є найбільш продаваним з усіх автомобілів. Цей невеликий хетчбек зручний, просторий і сучасний. Відразу після нього європейські покупці в цьому сегменті віддають перевагу Volkswagen Polo і Ford Fiesta.

Сімейний хетчбек: Volkswagen Golf – 257 550 екземплярів продано. Фольксваген Гольф – найкраще продається в Австрії, Бельгії, Німеччини, Латвії і Люксембурзі, займає друге місце з продажу в Норвегії, Словенії, Швейцарії та Великобританії і третє – в Данії, Ірландії та Швеції. Крім того, Golf виявився найпопулярнішим в Європі серед всіх автомобілів, а не тільки в межах свого класу. Відразу за ним – Skoda Octavia і Ford Focus.

Середньорозмірний седан: Volkswagen Passat 93 252 екземплярів. Німецький бренд зміцнює свої європейські позиції разом з Фольксваген Пассат, який лідирує з продажу в D-класі. Покупці люблять цей автомобіль за надійність, практичність і стриманий акуратний стиль. Дорожчі Mercedes-Benz C-Class і Audi A4 займають друге і третє місця відповідно.

Бізнес-клас: Mercedes-Benz E-Class 65 112 екземплярів. Експерти стверджують, що E-Class допоміг німецькій компанії знайти славу найбільшого виробника преміальних автомобілів в світі, обігнавши BMW. Що стосується покупців – їм подобається консервативний стиль, розкішний інтер’єр і технологічне оснащення популярного седану Мерседес. Передбачувано, що BMW 5-series знаходиться на другому місці по продажах в класі, а Audi A6 – на третьому.