Названі п’ять автомобілів, які перевернули світ

Є речі, які є знаковими для власної подальшої еволюції. Не є винятком автомобілі. Тому експерти назвали п’ятірку транспортних засобів, що зробили якщо не епохальний, то вагомий вплив на розвиток галузі в цілому.

На першому місці заслужено перебуває автомобіль 1885 року випуску. Його авторами стали легендарні особистості Карл Бенц і Готліб Даймлер. Це була перша машина, що використала двигун внутрішнього згоряння. Без нього зараз неможливо уявити більшість колісних транспортних засобів.

Другий рядок у рейтингу дістався хетчбеку Volkswagen Golf. Дана модель вийшла з конвеєра в 1974 році, і до цих пір продовжує залишатися бестселером в сімействі VW. На третій позиції опинився Tesla Roadster. Тут все зрозуміло без пояснень – як-не-як перший електромобіль, що надійшов в серійне виробництво.

Далі йде Mazda RX-3, що випускалася в 70-х роках минулого століття. Вона отримала роторний двигун, конструкція якого при великій потужності давала економну витрату палива. Замикає ТОП-5 створений Jeep Willys MB. Це перший позашляховик з чотирма дверима, що мав при цьому повний привід.