Названі ціни і комплектації електричного фургона Ford E-Transit

Компанія розповіла подробиці про свій новий електромобіль.

Компанія Ford представила свій перший повністю електричний фургон Ford E-Transit. Повідомляється, що покупцям запропонують на вибір 8 конфігурацій, які будуть мати три висоти даху, три довжини і два варіанти кабіни. Всі вони будуть оснащені заднім приводом і одним електромотором на 269 к.с. і 429 Нм крутного моменту.

Повідомляється, що в США запасу батареї вистачить на 202 кілометри, а європейська версія отримає дальність ходу в 350 кілометрів. Варто відзначити, що новинка має ті ж розміри фургона, що і звичайний Ford Transit. Крім того, точки кріплення вантажів збережуться в тих же кількостях і тих же місцях, таким чином аксесуари від звичайного фургона підійдуть до електричного.

Новий Ford E-Transit підтримує зарядку від мережі з напругою 110 В., 240 В., а також швидку зарядку. За даними виробника, стандартної напруги американської мережі досить для того, щоб зарядити батарею фургона за ніч. Опціональна зарядка дозволить зробити це за вісім годин, а при використанні швидкої зарядки 15 хвилин вистачить для того, щоб проїхати до 70 кілометрів.

В якості опції до новинки пропонується функція Pro Power Onboard, яка дозволить використовувати батарею електромобіля як джерело живлення для електроінструмента. Крім цього Ford пропонує клієнтам оснастити новий фургон сучасною мультимедійною системою з 12-дюймовим екраном, поліпшеним розпізнаванням голосу і модемом з підтримкою 4G/LTE. За додаткову плату автомобіль можна оснастити пакетом Ford Co-Pilot360, що містить систему утримання в смузі, систему запобігання фронтальних зіткнень, адаптивний круїз-контроль і багато іншого. Вартість базової версії нового Ford E-Transit становить 45000 доларів.