Названо найнебезпечніше авто у світі (ВІДЕО)

Індійський філіал Suzuki відзначився тим, що завалив місцевий ринок бюджетною автівкою Maruti S-Presso, яка за останніми тестами є найнебезпечнішою машиною у світі. За даними організації Global NCAP, модель набрала абсолютний нуль в краш-тестах. Це справжня труна на колесах.

Відзначається, що S-Presso у базовій комплектації має подушку безпеки Airbag тільки для водія. В автівці відсутні навіть триточкові ремні безпеки та й автоматичне натягування. Про кріплення ISOFIX задля дитячих сидінь і мови не йде. Загальна конструкція Maruti Suzuki S-Presso була охарактеризована NCAP як «нестабільна».

При зіткненні усе в цій машині намагається вас вбити. Якщо подушка для водія може якось врятувати його голову, то тіло і коліна під серйозною загрозою. Безпека для пасажирів оцінюється як “дуже низька”, особливо для людини поруч з водієм спереду. З великою ймовірністю зіткнення на швидкості понад 60 км/год приведе до летальних наслідків.

«Дуже прикро, що виробник з найбільшою часткою на індійському ринку може запропонувати такий низький рівень безпеки», – зауважив один з керівників Global NCAP Алехандро Фурас. При цьому було зазначено, що інші автовиробники в Індії, такі як Mahindra і Tata, провели тести з задовільними результатами.

ДЖЕРЕЛОsud.ua