Не повторюйте: в бензобак Kia Rio додали ацетон

Іноді в мережі з’являються відео з екстремальними перевірками і «доробками» машин, які краще не повторювати. Наприклад, автоблогери вирішили дізнатися, наскільки динамічно може стати Kia Rio, якщо додати в бензобак ацетон.

Для незвичайного експерименту блогери, що знімають для YouTube-каналу Nik Litvin, взяли популярну модель – корейську Kia Rio з 1,6-літровим 126-сильним двигуном. Для початку автолюбителі заміряли, наскільки швидко автомобіль прискорюється з 0 до 100 км / год на 95-му бензині без будь-яких добавок.

За умови, що в автомобілі знаходилося троє людей, машині вдалося досягти позначки в 100 км / год на спідометрі приблизно за 15,2 секунди. Після цього блогери влили до бензину близько 350 мілілітрів технічного ацетону. Перед повторним вимірюванням динаміки, вони вирішили трохи поїздити на машині, щоб ацетон перемішався з бензином. Експеримент показав, що Kia Rio на ацетоні змогла поліпшити свій попередній результат і розігналася до «сотки» за 11,3 секунди. У салоні, як і раніше, знаходилися три людини. Відзначимо, що повторювати вдома подібний експеримент небезпечно. «Якщо ви наллєте ацетон, і після цього машина зламається, то ви, звичайно, самі винні», – підкреслив блогер. Він додав, що міг би влити трохи більше ацетону, але побоявся, що ця поїздка на Kia Rio виявиться останньою.