Німецькі розробники презентували новий пікап Volkswagen Tarok

Німецькі розробники з Volkswagen презентували в рамках мотор-шоу в Сан-Паулу концепт свого нового невеликого пікапа Volkswagen Tarok. Автомобіль з’явиться на латиноамериканському авторинку не раніше 2020 року.

Серійне складання новинки стартує вже незабаром. Базою для нового Volkswagen Tarok послужила платформа MQB. Також пікап перейняв ряд технічних параметрів від кросовера Volkswagen Tiguan Allspace. Автомобіль забезпечили незалежною підвіскою, 5-місцевим салоном і величезним багажним відсіком.

Конструкція пікапа виконана таким чином, що дозволяє збільшити корисну площу вантажної платформи для перевезення довгомірних вантажів масою до 1 000 кг. У модельній лінійці марки Volkswagen Tarok розташується нижче Volkswagen Amarok.

У салоні стандартного виконання пікапа є сучасна мультимедійна система з великим тачскріном. Під капот Volkswagen Tarok отримав 4-циліндровий 1,4-літровий агрегат з потужністю 150 «конячок», що функціонує на етанолі і бензин-етиловій суміші. Також машину оснастять 150-сильним дизельним двигуном об’ємом 2,0 літра. Вони працюють в тандемі з 6-ступінчастим “автоматом” і повнопривідним механізмом.