Німецький автопром отримає 5 млрд євро від держави

Німеччина підтримає національний автопром, запропонувавши додаткову державну підтримку в розмірі декількох мільярдів євро, яка допоможе йому витримати кризу і інвестувати кошти в розвиток електромобілів.

Уряд Берліна вирішив надати деякі субсидії на покупку електромобілів на більш тривалий термін. Крім того, в країні діють схеми заміни застарілих вантажівок. На думку міністра економіки Пітера Альтмайер, «галузь переживає складний етап, який стосується сотні тисяч робочих місць».

У поєднанні з попередніми заходами підтримки галузь може розраховувати приблизно на 5 мільярдів євро від держави. Від цього виграють не тільки виробники автомобілів, такі як Volkswagen і BMW, а й незліченна кількість постачальників.

Варто відзначити, що в цьому році автовиробники дійсно переживають дуже складний період. Раніше демонстраційні зали у багатьох країнах доводилося тимчасово закривати через заходи ізоляції, а в жовтні продажі нових легкових автомобілів в Європейському союзі знову впали через повторне введення обмежень, спрямованих на стримування поширення коронавірусу.