Німецький тюнер підняв потужність Mercedes-AMG SL63. Відео

В рамках свого недавнього проекту, німецькі тюнери з компанії G-Power вирішили модернізувати німецький «заряджений» родстер Mercedes-AMG SL63 і попрацювати з його 5,5-літровим V8 мотором Twin-Turbo.

Забігаючи вперед скажу, що їм вдалося збільшити його максимальну потужність до 789 кінських сил (1100 Нм крутного моменту). Для порівняння, потужність заводської версії цього автомобіля дорівнює 577 к.с., а величина моменту становить 900 Нм, так що це досить серйозне оновлення для машини.

Для такого збільшення потужності потрібна установка декількох нових деталей. Йдеться про пару турбокомпресорів, більш високопродуктивну вихлопну систему з нержавіючої сталі. Є також нове програмне забезпечення, яке налаштовує двигун для того, щоб він працював на піку своїх можливостей. Також пропонується зняття вбудованого електронного обмежувача швидкості, звичайно ж за додаткову плату. З усіма цими новими деталями SL63 може розігнатися до швидкості в 100 км / год за три з невеликим секунди, проти 4 секунд в стандартному виконанні. Без обмеження максимальної швидкості, розкішний родстер може розвивати швидкість до 340 км / год.

G-Power пропонує комплект кованих 21-дюймових коліс. Вони мають п’ять пар подвійних спиць з обробленими гранями і чорними деталями.