Nissan IMs отримав королівське заднє сидіння

Назва електромобіля Nissan IMs заінтригувала ще на стадії патенту. Схоже, IM означає «інтелектуальну мобільність», а s – це седан, причому спортивний і надзвичайно комфортний, родоначальник нового сегменту «elevated sports sedan».

Найцікавіша штука в концепті – посадкова формула 2 1 2 і крісло Premier Seat. Пасажиру, який опинився третім по центру заднього сидіння, як правило, не позаздриш. Але тут він майже король. Недарма на ескізах його місце позначене як King’s Seat.

Спинки сидінь зліва і справа схиляються вперед, утворюючи підлокітники, – виходить подоба трону з підтримкою для ніг. У вряди-годи народилася нова ідея. Багаторівневі дисплеї потрібні водієві для повного контролю над електромобілем, а в режимі автопілота кермо втягується і екрани розважають. У темному інтер’єрі багато золочених деталей і точкового підсвічування.

Проводиться аналогія з паперовими перегородками в японському будинку. Всі двері безрамкові, а задні відкриваються проти ходу. Кузов пофарбований «рідким металом» – «для позначення уявного мінералу на Місяці». Весь електрокар поцяткований японським геометричним патерном Asanoha.

Задні ліхтарі вважаються голографічними. Nissan IMs наділений цілком приземленою силовою установкою з електромоторами на обох осях, системою повного приводу, пневматичною підвіскою і автопілотом. Віддача двигунів – значні 490 к.с., 800 Н • м. Батарея ємністю 115 кВт • год забезпечує запас ходу в 611 км. Компанія нагадала, що подарувала світу перший масовий електрокар і днями показала його дальнобійну версію Leaf e. До 2022 року Nissan випустить ще сім електромобілів, і IMs, ймовірно, буде одним з них.