Nissan Juke перетворили на позашляховик

Японський міні-кросовер з яскравою і такою, що запам’ятовується, зовнішністю став ще оригінальнішим. Одна філіппінська компанія, яка заробляє тим, що удосконалює SUV, нагородила авто рисами справжнього позашляховика.

Наприклад, збільшеними до непропорційних розмірів покришками і масивними розширниками колісних арок. Філіппінські майстри з ательє Autobot Autoworks запропонували пакет доопрацювань для міні-кросовера Nissan Juke.

Неоднозначний апгрейд, за задумом авторів сміливого проекту, повинен був поліпшити ходові якості маленького SUV. Перше, що кидається в очі, – величезні колеса і габаритні накладки, через які модель стала ще ексцентричнішою. Додайте до цього нову підвіску зі збільшеним дорожнім кліренсом, і ви отримаєте Project Lady Bug, що в перекладі означає «Божа корівка». Саме так назвали модернізований Nissan Juke філіппінці. Крім цього Juke тепер схожий на маленький всюдихід, бо отримав додатковий блок освітлення на даху і передньому бампері, а сам кузов авто тепер обтягнутий спеціальною плівкою насиченого червоного кольору.