Nissan Leaf в новій версії E-Plus покажуть в Лас-Вегасі

Електрокар Nissan Leaf в новій версії E-Plus (назва можлива) отримає батарею збільшену з 40 до 60 кВт • ч ємність і електромотор потужністю 200 к.с. (Зараз 150 сил).

Прем’єра такої модифікації нібито повинна була відбутися ще в листопаді на мотор-шоу в Лос-Анджелесі, проте арешт Карлоса Гона змусив перенести захід. Тепер є сенс чекати презентації восьмого січня на виставці електроніки CES в Лас-Вегасі. Втім, показ «Ліфан з плюсом» в офіційному анонсі не фігурує, але там є рядок «Представлення нового автомобіля». У двомоторного повнопривідника Nissan Leaf Nismo RC на шоу CES відбудеться американська прем’єра.

Приїде і концепт електричного кросовера IMx Kuro. Також на стенді Ніссана буде працювати EV cafe, що б це не означало. «Побачити невидиме» дозволяє технологічна платформа, яка «створює абсолютно новий досвід водіння в підключених світах». Ймовірно, мова піде про автопілот ProPilot. Інсайдери повідомляють, що зі збільшеною батареєю запас ходу ліфа виросте з 241 до 362 км за американським стандартом EPA. (Конкуренти Chevrolet Bolt і Kia Niro EV в тому ж циклі проїжджають 383 км.) Крім того, підвищиться швидкість зарядки: допоможуть протокол CHAdeMO і термінали з віддачею до 100 кВт. Ще кажуть, завдяки реформованому мотору розгін до сотні буде займати 6,5 с (зараз 7,9). З чуток, версія E-Plus з’явиться на європейському ринку в травні 2019 року і буде коштувати на 5800 євро дорожче стандартного ліфа.