Nissan Murano отримав незначний рестайлінг

На автосалоні в Лос-Анджелесі відбулася прем’єра кросовера Nissan Murano. Мова поки не про нове покоління моделі, а про невеликий рестайлінг версії. У минулому році Nissan вже оновлював свій кросовер Murano, але тоді йшлося про рестайлінг салону – з’явилася, зокрема, нова центральна консоль.

У 2019 на автосалоні в Лос-Анджелесі дебютував оновлений ще раз Nissan Murano, але зараз в основному зміни зовнішні. Одне з найпомітніших нововведень – нова V-подібна решітка радіатора, нові фари і світлодіодні протитуманні фари, а також перероблені ліхтарі. Змінився дизайн колеса і додалися три нові варіанти забарвлення кузова: Mocha Almond Pearl, Deep Blue Pearl і Sunset Drift Chromaflair.

Інтер’єр практично не змінився. Звичайно, якщо не брати до уваги нові варіант обробки, які стали доступні для кросовера в новому модельному році. З точки зору оснащення автомобіль змінився, отримавши системи Rear Door Alert і Intelligent Driver Alertness, які підвищують активну безпеку машини.

Рестайлінговий Nissan Murano оснащується тим же 260-сильним 3,5-літровим бензиновим V6 з варіатором, що і дорестайлінговий кросовер. Автомобіль доступний як з переднім, так і з повним приводом. А в оснащення тепер входить фірмовий комплекс систем безпеки Safety Shield 360. У США модернізований Nissan Murano з’явиться вже в грудні 2018 року.