Nissan Navara з оновленням отримає брутальний передок і повністю світлодіодні фари

Nissan готує оновлення популярного рамного пікапа Navara/Frontier покоління D23. Прем’єра відбудеться 28 листопада, напередодні в вільний доступ просочилися перші знімки модернізованого пікапа без будь-якої маскувальної плівки.

Судячи з фото, екстер’єр Navara/Frontier освіжать за рахунок нового оперення. Автомобіль отримає агресивне по сприйняттю оформлення передньої частини. Решітка радіатора — більша за площею, нахил її вигляду в профіль ближче до вертикалі. Нова кришка капота відрізняється більш об’ємною формою. Фари стали повністю світлодіодними — з чотирма «пушками». Бампер має виразнішу, ніж у нинішньої моделі, форму. А ось передні крила колишні.

Крім стандартної версії пікапа з модернізацією планується запропонувати модифікацію для важкого бездоріжжя — зі спеціальними шинами, обвісом і лебідкою спереду.

Про можливі зміни по частині техніки поки нічого невідомо.

Прем’єра новинки відбудеться в Таїланді, де випускають основний обсяг Nissan Navara/Frontier.

Нагадаємо, що Nissan Navara/Frontier D23 випускається з 2014 року, його моторна гамма залежить від ринку, в ній є бензиновий агрегат об’ємом 2,5 л, а також турбодизелі 2,3 і 2,5 л. Коробка передач – 7-ступеневий “автомат” або 6-ступенева “механіка”, привід — задній або повний.