Nissan оновив популярний сітікар Micra

Японський виробник презентував модернізовану версію Nissan Micra 2021 модельного року. Сітікар отримав більш ефективний двигун та багату комплектацію.

Новинка буде випускатися тільки з однолітровим бензиновим турбодвигуном, який відповідає еконормам Euro-6d. Агрегат має покращену паливну ефективність та генерує більш зменшені викиди СО2. Крім того, новий мотор IG-T 92 забезпечує плавнішу передачу крутного моменту, що надає водієві можливість більш комфортного керування при меншій кількості перемикань передач.

Хоча Nissan ще не деталізував характеристики двигуна, швидше за все, агрегат матиме потужність 91 к.с. До першої сотні Nissan Micra 2021 буде розганятися за 9,9 сек. Окрім представлення нової силової установки, Nissan переробив комплектацію Micra – ще є чотири варіанти.

Світлодіодні фари тепер є стандартними для лінійки N-Sport та Tekna, тоді як версія Tekna отримає стандартні 17-дюймові легкосплавні колісні диски та систему камер для водіння та паркування Nissan “Around View”.

Початкова комплектація Visia+ в стандартній комплектації зберігає систему допомоги при старті на схилі, контроль їзди та контроль заносів, які розроблені японцями для поліпшення керування в складних умовах. Оздоблення Acenta середнього рівня підтримує розпізнавання голосу Apple CarPlay та Siri.

Nissan Micra 2021 року надійде в продаж у Великобританії вже цього місяця за цінами від 13 995 фунтів стерлінгів, що за поточним курсом складає 518,3 тис. грн. Коли новинка офіційно з’явиться на українському ринку невідомо.

ДЖЕРЕЛОautocar.co.uk