NISSAN оновив свій позашляховик TITAN

All 2019 TITAN and TITAN XD models are covered by Nissan’s “America’s Best Truck Warranty” – featuring bumper-to-bumper coverage of 5-years/100,000-miles, whichever comes first. Vehicles covered by the new warranty, which includes basic and powertrain coverage, include all TITAN V8 gasoline-powered models and diesel and V8 gasoline-powered 2019 TITAN XD models.

Зовні найбільші машини Nissan практично не змінилися після останніх планових оновлень, але Titan і Titan XD отримали ряд дуже зручних дрібниць.

Перш за все, це семидюймовий сенсорний екран інформаційно-розважальної системи, який потрапив в базову комплектацію всіх моделей. У Titan тепер інтегровані Apple CarPlay і Android Auto і зайвий порт USB, а дорогі версії PRO-4X, SL і Platinum в базі отримали відразу два порти USB-A.

Крім цього Nissan встановив в свої пікапи нову аудіосистему з 485-ватним дев’ятиканальним підсилювачем. У базі така музика доступна у всіх машинах з подвійною кабіною, а для інших їх доведеться докуповувати. У найдорожчих версіях ця аудіосистема оснащується взагалі 10 або 12 динаміками, в залежності від типу кабіни.

Додано два нових кольори кузову і електронна система, що стежить за наявністю пасажирів на задньому сидінні, яка стала стандартом для середніх комплектацій. Як і раніше, великі пікапи Nissan оснащуються 5,6-літровими двигунами V8, а версія XD пропонується з п’ятилітровим турбодизелем V8.

Поки немає відомостей про новий дизель V6, хоча мова про нього йде вже досить довго. Керівництво компанії каже, що офіційного рішення про такий мотор поки не прийнято. Оновлені пікапи Nissan Titan надійдуть в продаж вже восени нинішнього року.