Nissan показала нову технологію Intelligent Mobility. Відео

Концепція, яка повинна бути представлена 14 січня, обіцяє втілити «майбутнє технології Nissan Intelligent Mobility». Судячи з того досить короткого відеоролика (він йде всього 45 секунд), який був опублікований прес-службою японського бренду пару годин тому … ні, судити особливо ні про що не вдасться. Ну адже нічого ж не зрозуміло.

Якийсь робот тикає свердлом то в машину, то в якісь її деталі, потім з’являється місяць, яка ефектно перевтілюється в фірмовий значок компанії Nissan. Судячи з деяких кадрів, відмінною рисою нова концепції стане решітка радіатора, вітрове скло і плавний дах. Відео також показує деякі унікальні за формою жовті компоненти, але не зовсім зрозуміло, що це таке. Повідомляється, що «захоплююча» нова концепція буде показана разом з останніми серійними автомобілями японського бренду.

Ну а основним завданням Nissan Mystery Electric, саме таку назву отримав цей автомобіль, є дати клієнтам «уявлення про новітні інновації компанії». Старший віце-президент компанії з глобального дизайну, Альфонсо Альбайса, раніше заявляв, що новітня концепція буде електромобілем, який «відкриває нові можливості в дизайні і технологіях Nissan».

Новинка буде використовувати новий акумулятор, який тонший за існуючі блоки і має більш високу щільність енергії. Елітний підрозділ компанії Nissan – бренд Infiniti, також буде представляти на автосалоні в Детройті свій концептуальний електричний кросовер під назвою QX Inspiration.