Nissan показала в Чикаго нову модель Rogue Sport

Nissan привносить свій новітній стиль в маленький кросовер Rogue Sport для моделі 2020 року. Представлений на Чиказькому автосалоні в 2019 році, Rogue Sport 2020 постав з новою передньою панеллю і переробленими фарами і задніми ліхтарями, які відображають європейський Nissan Qashqai.

На додаток до оновленого дизайну екстер’єру Rogue Sport, використовується пакет активних і пасивних функцій безпеки Nissan Safety Shield 360. Система Safety Shield 360 включає автоматичне гальмування, систему попередження про виїзд з смуги руху, систему контролю сліпих зон з оповіщенням про перехресне русі.

Всі ці опції входять в стандартну комплектацію кожного автомобіля Rogue Sport 2020 року, який продовжує бути доступним в комплектаціях S, SV і SL. Оновлений Rogue Sport не в змозі усунути один з найбільш кричущих недоліків моделі: недостатньо потужна силова трансмісія.

Замість того, щоб проштовхнути оновлений 2,5-літровий рядний чотирьохлітровий двигун потужністю 188 кінських сил від Altima 2019 року в моторний відсік Rogue Sport, невеликий кросовер продовжує працювати з 2,0-літровим рядним чотирициліндровим двигуном. Цей двигун пропонує всього 141 л.с. і йде виключно з безступінчатим трансмісією (CVT), яка передає потужність або на передні, або на всі чотири колеса. Читайте також: Компанія Nissan випустила кросовер Rogue для Хана Соло Nissan Rogue Sport 2020 надійде в продаж цієї осені. Хоча ціни поки не оголошені, очікується, що вартість моделі буде залишатися близькою до ціни нинішнього Rogue Sport, вартість якої починається з 22 240 доларів.