Nissan показав в Лос-Анджелесі оновлений седан Maxima

У грудні 2018 року почнуться продажі оновленого седана Nissan Maxima, який японський автовиробник тільки показав на автосалоні в Лос-Анджелесі.

Флагманський седан Nissan отримав оновлену зовнішність і більш багате оснащення. Прем’єра рестайлінгової версії моделі Maxima відбулася на автосалоні в Лос-Анджелесі. Візуально модернізований автомобіль можна відрізняти від попередника по світлодіодних ходових вогнях у формі бумеранга, V-подібній решітці радіатора і нових 19-дюймових колесах. Але цим оновлення не обмежилоя. Ззаду змінилися бампер, патрубки вихлопної системи і комплектація SR отримала новий спойлер. Диски оновилися у всіх комплектацій (S, SV, SL, SR, Platinum), але згадані 19-дюймові колеса доступні тільки для варіанту оснащення Platinum Reserve.

Зате новий колір кузова Sunset Drift можна вибрати для будь-якої версії. Інтер’єр змінився за рахунок нових варіантів оздоблення – для декору доступні як нові кольори, так і нові матеріали, включаючи шкіряну оббивку як у спорткара Nissan GT-R. Плюс до всього для варіанту оснащення SR Premium Package можна замовити панорамний дах. З технічних нововведень необхідно відзначити комплекс фірмових систем активної безпеки Safety Shield 360, що включає в себе автоматичне екстренне гальмування, моніторинг сліпих зон, контроль смуги руху, автопереключання дальнього світла і інші функції. Продажі оновленого Nissan Maxima в США почнуться вже в середині грудня 2018 року. Седан буде доступний з колишнім 300-сильним 3,5-літровим бензиновим V6.