Nissan представив у США оновлений кросовер Kicks

Nissan Motor представив в США модернізовану версію компактного кросовера Kicks в його північноамериканській іпостасі. Машина для США і Канади отримала ті ж зміни дизайну, яким раніше піддали глобальний варіант Кікс.

Оновлений Kicks зовні відрізняють від попередника інше оформлення переду, ліхтарі і задній бампер. Перед освіжили за рахунок світлодіодних фар (вони довші і вужчі від старих), більшої решітки радіатора і складного бампера з великими повітрозабірниками з боків (хоча, ймовірно, це їх імітація). Задні ліхтарі за допомогою перемички на дверцятах багажника тепер об’єднані в один візуальний елемент. У задньому бампері зменшений сегмент з нефарбованого чорного пластика.

У салоні застосовані більш зручні сидіння і поліпшена медіасистеми. Тепер синхронізація зі смартфонами через Android Auto і Apple CarPlay є навіть в стандартній медіа з семидюймовим дисплеєм. Восьмидюймовий екран встановлюється на дорожчі комплектації моделі.

Технічного боку модернізація не торкнулася. Автомобіль як і раніше оснащується 1,6-літровим бензиновим мотором потужністю 122 к.с. і обертовим моментом 154 Нм. Він поєднується з безступеневим варіатором. Привід — тільки передній, трансмісія 4×4 не передбачена навіть за доплату. У всіх комплектаціях, крім базової, на задній осі використовуються дискові гальма, в базовій же вони барабанні.

Нагадаємо, Nissan Kicks побудований на шасі V-platform, довжина автомобіля складає 4305 мм.

У модифікації для США і Канади модель випускається з 2018 року, її роблять в Мексиці.