Nissan Qashqai отримав плановий рестайлінг

Найцікавіше відбувається з кросовером Nissan Qashqai в Європі. На тлі домінування місцевих марок він не просто входить в загальний топ-5, а лідирує в своєму сегменті, обходячи Volkswagen Tiguan!

Причина в основному в ціні. У нас ситуація інша: VW і Kia Sportage є популярнішими в півтора рази кожен. «Розмитий зв’язок з мотором по акселератору», «жорсткий на ходу», «шумовий дискомфорт», «нервова система стабілізації» – це все про Кашкай, випущений під Пітером.

Тепер, з дворічним запізненням щодо європейського рестайлінгу, він змінився. Кашкай ділить з Ікс-Трейл приладову панель зі шкіряною вставкою і кермо а-ля Micra. Матеріали відповідають ціні, а стійки лобового скла навіть обтягнуті тканиною. Фонове підсвічування не передбачене, у щитка воно біле, у кнопок червоне. Список доробок майже повторює модель X-Trail, адже в пітерському прочитанні це фактично один автомобіль.

Підвіски, на відміну від інших ринків, уніфіковані. Тому передньопривідний Qashqai у нас має задню багатоважільку від Трейла, а не напівзалежну балку. Але не всі модифікації збігаються. Наприклад, чотири автоматичних склопідйомника рестайлінг приніс тільки Кашкаю, тому що у випадку зі старшою моделлю потрібно ще й зміна кронштейнів всередині дверей. А це дорого.

Прилади на рідкість вдалі, але піктограми світла і повного приводу різних відтінків зеленого – кошмар перфекціоніста.