Nissan Rogue потрапив під перевірку

У Північній Америці перевіряють автомобілі Nissan Rogue. Причиною розслідування стало несподіване спрацьовування в машинах системи екстреного гальмування AEB.

В поле зору Національного управління безпеки дорожнього руху США потрапили 675 тисяч автомобілів Rogue, що відносяться до 2017 і 2018 модельних років. Перевірка почалася після доповідної Центру автобезпеки.

У повідомленні вказувалося, що в багатьох автомобілях система AEB спрацьовувала помилково, без наявності будь-яких перешкод на дорозі. Всього було офіційно зареєстровано 87 скарг від власників Nissan Rogue.

Чиновники відзначають, що непередбачене екстрене гальмування створює загрозу для водія і пасажирів, особливо, якщо машина рухається з великою швидкістю. Крім того, раптова зупинка становить загрозу і для іншого транспорту.

Разом з тим, дефект поки не привів ні до яких травм і іншим нещасних випадків. У свою чергу, компанія Nissan повідомила владу США і Канади про те, що компанія готова усунути дефекти. Для цього фахівці внесуть корективи в програмне забезпечення автомобілів.