Nissan розсекретила новий електромобіль Leaf e-plus

Компанія Nissan розсекретила одну зі своїх найбільш очікуваних новинок – електромобіль Leaf e-plus. Його головна відмінність від звичайної моделі – більший пробіг на одному заряді.

Так, якщо стандартний хетчбек пропонує АКБ ємністю 40 кВтг, що вистачає на 241 км шляху, то нова версія має 62 кіловат-годинний блок!. З ним популярний EV може подолати цілих 363 кілометри.

Крім поліпшеної батареї, Leaf e-plus оснащений модернізованим електродвигуном, що видає 214 к.с. (160 кВт) потужності і 340 Нм крутного моменту. Це значне поліпшення в порівнянні зі стандартною моделлю, в арсеналі якої 147 к.с. (110 кВт) і 236 Нм. Максимальна швидкість і розгін від 80 до 120 км / год також у новинки теж більше – на 10 і 13% відповідно.

Ще одна інновація – Nissan Leaf e-plus буде доступний з новою системою швидкої зарядки потужністю 70 кВт (100 кіловатний заряд). У базовій моделі, нагадаємо, потужність чарджера становить 50 кВт. Зовні далекобійний Ліф відрізняється 16-дюймовими колесами і переглянутою передньою панеллю з блакитними акцентами. А ось в салоні авто без змін, хоча 8-дюймова інформаційно-розважальна отримала оновлену навігацію. Що стосується безпеки, в оснащення авто входить напівавтономна система водіння ProPILOT Assist, яка може утримувати автомобіль в центрі смуги руху і автоматично регулювати швидкість відповідно до дорожніх трафіком. У стандартну комплектацію Leaf e + також входить набір систем допомоги водієві, що включає контроль рядності, систему автоматичного екстреного гальмування, моніторинг “сліпих” зон, інтелектуальний моніторинг кругового огляду з виявленням рухомих об’єктів і ін.