Nissan створив пікап з телескопом

Відвідувачі виставки комерційної техніки в Ганновері могли побачити вельми незвичайний експонат: японський бренд Nissan привіз до Німеччини унікальну версію пікапа Navara, створену спеціально для астрономів.

Концепт Dark Sky Concept обзавівся особливим причепом з розсувним дахом, в якому можна без зусиль перевозити сучасний телескоп Planewave, а також інше астрономічне обладнання. Виробник забезпечив автомобіль запасним блоком батарей, з ним можна в потрібний момент підзарядити телефон, ноутбук або будь-який інший потрібний прилад.

Крім цього, модель отримала wi-fi і телевізійний передавач. За допомогою такого тандему при бажанні можна запустити online-трансляцію своїх спостережень. Концепт призводить в рух турбодизель з робочим об’ємом 2,3 літра і потужністю в 190 кінських сил. Від звичайної моделі «астрономічна» версія відрізняється збільшеним на 14 сантиметрів кліренсом, також Dark Sky обзавівся 20-дюймовими позашляховими колесами і системою напівавтономного водіння ProPilot.

З нею «розумна» електроніка в залежності від ситуації на дороги підрулює, уповільнює або прискорює авто без допомоги водія. У опційне оснащення концептуальної версії також входять вдосконалена спеціально для цього пікапа система контролю «сліпих» зон, система кругового огляду, червоне підсвічування салону і такого ж кольору габаритні вогні, а також велика кількість світлоповертаючих елементів в салоні.