Нова Audi Q5 e-tron з’явиться в 2019 році

Audi обіцяє, що це буде один з найбільш ефективних гібридних автомобілів в історії. Крім того, що він отримає можливість підзаряджати силову установку. Так машина буде проходити на одному заряді батарей більше за своїх конкурентів.

Сьогодні стандартний пробіг гібридних автомобілів становить 50 кілометрів, і таким очікуваним кроком стане збільшення цієї цифри до 60 км. Але керівництво Audi стверджує, що вже в наступному році їх Q5 e-tron буде проходити на одному заряді батарей 68 км.

Audi обіцяє запустити слідом за Audi Q5 e-tron ще два гібриди на основі седану А5 і кросовера Q3. Вже до 2025 року компанія обіцяє випускати не менше десяти моделей, оснащених гібридними трансмісіями. Крім цього, обіцяється ще не менше десяти чистих електромобілів. І Audi вже готова повідомити, який саме електрокар з’явиться на ринку першим.

Це буде зовсім немаленький позашляховик e-tron з запасом ходу не менше 400 кілометрів за новим стандартом WLTP. Що ж до самого первістка Audi Q5 e-tron, то офіційно оголошено, що в парі з електричним двигуном потужністю в 110 к.с. і обертовим моментом 300 Нм і семиступінчастою автоматичною коробкою передач буде працювати дволітровий чотирициліндровий бензиновий мотор потужністю 190 сил і моментом в 320 Нм.

Електродвигун приводить задню вісь, а бензиновий агрегат – передню. Ніяких серйозних відмінностей в підвісці і всіх інших вузлах і агрегатах від звичайного кросовера Q5 не очікується.