Нова Toyota Supra дебютувала в Детройті

Японські машинобудівники повідомили, що легендарна модель Toyota Supra в новому поколінні постане перед громадськістю на автосалоні в Детройті на початку 2019 року. При цьому, вже зараз передзамовлення на новинку відкритий в Німеччині.

Toyota Supra першого покоління досі цінується серед любителів спорткарів. Тепер готується друга генерація автомобіля, а про те, що він дебютує на автосалоні в Детройті, японці повідомили на сторінці Toyota в соцмережі Facebook. Відроджувана Toyota Supra є соплатформенником нового BMW Z4.

Машини дещо подібні технічно, проте зовні вони абсолютно різні. Крім того, Supra вийде на ринок в форматі купе, а Z4 являє собою родстер. По суті, нова Toyota Supra є серійним втіленням концептуальної моделі FT-1, що дебютувала чотири роки тому. У машині не використовується вуглецеве волокно, але її кузов по жорсткості не поступається суперкару Lexus LFA. Нова Toyota Supra буде оснащуватися турбованим мотором BMW з 4 і 6 циліндрами. Агрегати будуть поєднуватися з АКПП ZF. Важить машина 1 449 кг.