Нова вантажівка ГАЗель NEXT отримала двигун Volkswagen

Горьковський автозавод представив оновлену ГАЗель NEXT, оснащену дизельним двигуном Volkswagen і новою шестиступінчастою коробкою передач. На Міжнародній виставці комерційного транспорту GAZ продемонстрував дві модифікації: суцільнометалевий фургон і шасі для установки різних надбудов.

Дизельний двигун EA189 об’ємом 2,0 літри оснащений системою уприскування Common Rail і розвиває 136 кінських сил. Максимальний момент – 340 Нм – доступний в діапазоні 1600-2250 оборотів в хвилину. Агрегат укомплектований блоком балансування, знижує вібрації і шуми, і відповідає екологічному стандарту Євро-6. Для машин з новим двигуном була розроблена шестиступінчаста коробка передач з тросовим приводом і джойстиком. За словами виробника, вона розрахована на крутний момент до 450 Нм, і від колишніх коробок відрізняється збільшеним ресурсом і високою чіткістю перемикання передач.

Разом з новими агрегатами у ГАЗелі змінилося оснащення: машини отримали подушку безпеки водія, електронну систему стабілізації і задні дискові гальма. Терміни появи нових автомобілів у продажу поки не повідомляються. Зараз сімейство ГАЗель NEXT, в яке входять модифікація з бортовим кузовом, фургон і автобус, оснащується дизелями Cummins об’ємом 2,8 літри. Віддача агрегату становить 120 сил і 270 Нм моменту.