Нова версія Audi A7 Sportback вишла на тести

Audi вивела на тести нову модифікацію A7 Sportback.

Незважаючи на шильдики 55 TFSI на прототипі, овальні патрубки вихлопу натякають на те, що мова йде про флагманський RS7. В даний час ми все чекаємо від Audi прем’єри S7 Sportback нового покоління, а на тестах культової “Нордшляйфе” тим часом помічена вже флагманська версія Audi RS7 Sportback, яку тестують з шильдиком 55 TFSI.

Але про те, що мова йде про RS7 Sportback, можна судити з овальних патрубків вихлопної системи, великих дисків і розширених колісних арок, що вказує на розширену колію.

Ну а закамуфльований передній бампер може говорити про вже серійну деталь, на відміну від заднього – звичайного бампера, доопрацьованого під новий вихлоп.

Новинка отримає турбований 4-літровий V8 від останнього покоління Porsche Panamera Turbo. Швидше за все буде 650-сильний варіант, а якщо машина отримає гібридну силову установку від Panamera Turbo S E-Hybrid, то тут може йти мова про мінімум 700 к.с. Точної інформації про дату прем’єри Audi RS7 Sportback немає, але її можна очікувати в 2019 році. Природно, тільки після того, як офіційно буде представлена ​​Audi S7 Sportback нового покоління.