Нова версія Audi TT повністю розсекречено в мережі

Audi TT – це одна з найбільш впізнаваних моделей у всьому світі, незважаючи на те, що автомобіль останнім часом не настільки популярний. Тепер автомобіль більше схожий на топові варіанти RS-ок, але як і раніше володіє скромними габаритами і псевдо заднім рядом сидінь.

Практично всі закордонні автомобільні видання масово стали поширювати «випадково» злиті в мережу фотографії оновленого купе Audi TT. На жаль зображення низької якості, але повністю дають уявлення про майбутню модель. Причому офіційний тизер рестайлінгової версії залишився практично непоміченим. Таким чином у нас є можливість детально розглянути автомобіль, і дізнатися кілька подробиць.

Так, на злитих фотографіях видно, що компактне, майже чотиримісне, купе отримає переглянуту передню частину з шестикутної гратами радіатора в дусі сучасних версій RS4 і RS5. Також купе обзавелося оновленим переднім бампером в стилі вищеназваних моделей, але з іншої нижньою секцією.

Не залишилася без змін і корми автомобіля. Тут можна відзначити новий бампер з нижнім дифузором і повітроводами, здвоєну вихлопну систему, але оптика залишиться колишньою. Судячи з фотографій, дизайн інтер’єру залишиться колишнім. Крім цього, офіційний тизер дає зрозуміти, що ранні чутки про появу нового кольору – помаранчевого – це не чутки.

Про технічні особливості нового покоління Audi TT поки нічого не відомо. Швидше за все, на більшості ринків базовим буде 2,0-літровий двигун потужністю 220 к.с.

Зрозуміло з лінійки не пропаде і «заряджений» варіант з 2,5-літровим турбомотором, здатним розвивати до 400 кінських сил, але в рестайлінгової версії він може отримати якусь надбавку до потужності. У штатному оснащенні першій-ліпшій нагоді буде запропонована шестиступінчаста “механіка”, але в якості опції, як і раніше буде доступна шестиступінчаста роботизована трансмісія і система повного приводу. Однак «заряджений» варіант буде запропонований виключно з «роботом».