Нове покоління 3-Series готується до прем’єри

Близько двох місяців тому вважалося, що BMW представить універсальну версію оновленого сімейства 3-Series на автосалоні в Женеві в березні цього року, але цього не сталося.

Відомо, що баварська компанія в даний час вносить останні штрихи в стильний компактний сімейний автомобіль, і як стверджується, офіційно покаже свою новинку «всього через кілька тижнів». Інформація надійшла від наших друзів з видання BMW Blog, які говорять, що влітку буде налагоджено і серійне виробництво моделі. На даний момент немає ніякого офіційного підтвердження від автовиробника, але ми очікуємо, що незабаром прес-служба бренду опублікує всі дані про свій універсал.

В даний час, інженери компанії знаходяться на трасі Нюрбургринг, щоб провести деякі остаточні калібрування моделі. Прототипи мають менше камуфляжу, ніж будь-коли, і натяк на швидку прем’єру вже не за горами. Дизайн 3 Series Touring (індекс G21) насправді не є секретом, оскільки ми кілька разів бачили «шпигунські» фотографії новинки.

Універсал буде побудований на тій же модульній архітектурі CLAR, що і седан цього сімейства. Моторна гамма також залишиться колишньою – бензинові мотори будуть представлені версіями 320i (181 к.с.), 330i (255 к.с.), M340i (382 к.с.), а дизельні – 318d (148 к.с.), 320d (188 к.с.) і 330d (262 к.с.).