Нове покоління Honda Insight вийшло у продаж

Компанія Honda дала «зелене світло» продажу нового покоління гібридного лифтбека Honda Insight. На ринок США дана модель потрапила ще навесні 2018 року. Від свого американського побратима модель, призначена для місцевого ринку, відрізняється оновленими гратами радіатора і стильним спойлером на п’ятій дверці.

Габаритні розміри залишилися тими ж: 4675х1820х1410мм при відстані між осями, рівному 2100 мм. Гібридна силова установка новинки представлена ​​1,5-літровим «атмосферником», що працює по циклу Аткінсона, який дозволяє економити до 35% палива, а також електродвигуном і парою літій-іонних батарей.

Загальна потужність силової установки становить 131 «конячку» (північноамериканська модель мала на 20 к.с. більше). У базовій комплектації Insight LX гібридний ліфтбек обладнаний багатозональним клімат-контролем, активним круїз-контролем і особливим пакетом Honda Sensing, що відповідає за безпеку водія.

У дорожчій «люксовій» версії Honda Insight EX Black Style до всього вищепереліченого додасться електропривод для передніх крісел, оздоблення салону з екошкіри з елементами декору із замші, а також 17-дюймові легкосплавні диски.