Нове покоління MERCEDES-AMG CLA 45 помітили на тестах

Нещодавно на дорогах Німеччини почав проходити випробування ще один компактний седан від основоположників автомобільної моди Mercedes-Benz. На цей раз на тести виїхав «заряджений» AMG CLA 45, що наразі переховується під товстим шаром камуфльованих тканин.

В кінці минулого місяця відбулася прем’єра ще одного седану від Mercedes, і так само невеликого за своїми розмірами – A-Klasse Sedan, що розташувався на приблизно на тій же ступені, що і нинішній CLA. Однак його «родич» не перестає дивувати, і, судячи з замаскованого кузову можна припустити, що дизайн «молодшого» CLA буде тяжіти до свіжого покоління CLS. Про це підказує задня оптика, що буде виконана в формі трикутників.

Передок AMG версії отримає агресивні повітрозабірники для охолодження гальм і, напевно, новий фірмовий «гриль» фальшрешітки радіатору з вертикальними планками, як на C 63, S 63 Coupé і AMG GT / GT S / GT R. Окрасою корми можна назвати 2 «двостволки» вихлопу і дифузор.

«Серцем» новинки стане 2.0-літровий турбований мотор потужністю близько 400 сил (що, до речі, дозволить знімати ~ 200 «коней» з літра обсягу, а таким не кожен суперкар може похвалитися). Очікується, що вся міць буде передаватися на дорогу за допомогою системи повного приводу 4Matic +. Менеджер з маркетингу Mercedes-Benz Домінік Греель (Dominik Greuel) підтвердив раніше, що A отримає версії A 45 і A 45 S, отже, такого ж можна очікувати і для CLA. Дата прем’єри, як і інші технічні характеристики, поки ще невідомі. Презентація може відбутися наступного року.