Нове покоління Mercedes-Benz B-Class буде показане в Парижі

Мінівен Mercedes-Benz B-Class нового покоління став більшим за попередника, отримав збільшений багажний відсік і нові системи безпеки. Прес-центр німецької марки поінформував, що дебют нового Mercedes-Benz B-Class відбудеться 2 жовтня в Парижі.

За даними виробника, автомобіль перейняв деякі системи безпеки у S-Class. Основою для нового Mercedes-Benz B-Class стало шасі MFA. За рахунок цієї платформи автомобіль збільшиться і отримає більш просторий багажник. Згідно з чутками, силову лінійку нового мінівена Mercedes-Benz B-Class представлять мотори 1.3 тягою 161 к.с. і 2.0 віддачею 222 к.с. Крім того, для машини буде доступний дизельний двигун 1.5 продуктивністю 116 к.с. Також автомобіль з’явиться на ринку в форматі гібрида на базі бензинового мотора 1.3, пару якому складе електродвигун. На «зеленому» ходу автомобіль зможе проїхати 50 км.

Раніше фотошпигуни показали наступний Mercedes-Benz B-Class на тестах. Автомобіль схожий на новий A-Class, але повного уявлення про зовнішність машини поки немає через камуфляжу.