Нові Porsche Cayenne будуть відкликані через неправильний замок

Замок ременя безпеки для заднього пасажира, який сидить праворуч, може зламатися під великим навантаженням, наприклад, в разі аварії.

З цієї причини оголошено про відкликання 334 кросоверів Porsche Cayenne третього покоління. З них 186 продані з вересня по листопад 2018 го, решта з серпня по жовтень.

Крім безкоштовної заміни замка, сервісмени нічого робити не будуть. Цікаво, що кілька днів тому з тим же діагнозом був відкликаний Volkswagen Touareg. Дефект виявлений в ході внутрішніх випробувань. На проблему зазначено постачальнику утримуючих пристроїв, фірмі Joyson Safety Systems. Та визнала помилку у виборі матеріалу для замку. Зауважимо, що в Північній Америці аналогічний відкликання торкнулося 415 Кайенів. Незвичайна сервісна акція об’єднує зараз Cayenne і Macan в США.

До дилерів було запрошено близько 250 автомобілів, у яких в комплектацію входить чохол для гірських лиж. Цей фірмовий аксесуар Porsche закріплюється між двома кріслами другого ряду спеціальними ременями. З’ясувалося, що при пошитті кріпильних ременів використовувалися неправильні нитки. Ймовірно, через них чохол не буде надійно закріплений, а це ризик травми.