Нові технології Audi зроблять дороги безпечнішими

Зв’язок між автомобілем Audi і інфраструктурою стає все інтелектуальнішим.

Раніше в цьому році Audi оголосила, що приступить до випробувань нової технології з додатками, що рятують і поліпшують життя людей. Функції зв’язку Audi «автомобіль-автомобіль» (V2V) і «автомобіль-інфраструктура» (V2I), що поліпшують життя, вже існують у вигляді інформаційної системи Audi Traffic Light Information. Це працює тільки в деяких містах, але система може точно вказати, коли сигнал світлофора стане зеленим, і запропонувати швидкість, з якою ви будете проїжджати все перехрестя до того як колір сигналу зміниться на червоний.

За допомогою Міністерства транспорту штату Вірджинія і Qualcomm Audi представить нову функцію для своєї технології стільникового зв’язку «автомобіль до всього» (C-V2X), яка покликана зробити зони будівництва ділянок доріг більш безпечними. Використовуючи діапазон бездротового зв’язку 5,9 ГГц, ваш Audi тепер може попереджати вас про наближення зон будівництва, щоб ви могли безпечно пересуватися.

Припустимо, ви їдете в Audi Q8 2021 року, оснащеному платформою Qualcomm C-V2X, і під’їжджаєте до будівельного майданчика на шосе. Якщо придорожній персонал носить жилети, оснащені тією ж технологією V-V2X, Q8 може відправляти кілька різних сигналів на дисплей Virtual Cockpit, попереджаючи водія до того, як зона будівництва досягне їх прямої видимості.

«Розгортання C-V2X в коридорі інтелектуальної дороги Вірджинії дозволяє новому поколінню транспортних засобів, здатних зв’язуватися не тільки через вишки стільникового зв’язку, але і безпосередньо з придорожньою інфраструктурою і уразливими учасниками дорожнього руху. Сьогоднішня віха дозволить Audi прискорити впровадження інноваційних варіантів використання, які можуть підвищити впевненість водія на дорозі за рахунок попередження — а в майбутньому і прийняття автономних заходів — при виявленні зіткнення, що насувається, або навіть порушення правил дорожнього руху», – сказав Пом Малхотра, директор Connected Services Audi Америка.

Audi вважає, що у цій технології є безліч можливостей, про які деякі ще навіть не замислювалися. Застосування цієї технології в США потребують певної допомоги з боку уряду штату і місцевої влади, але, співпрацюючи з місцевими дорожніми службами, компанія Audi впевнена, що зможе розширити свій пакет C-V2X, щоб зробити дороги безпечнішими.