Новий кросовер Porsche Macan показали на фото

Компанія Porsche опублікувала в Інтернеті відео та фотографії оновленого компактного кросовера Macan. Цю новинку німці тестують у спекотних умовах Південної Африки. Судячи з усього, оновлений Porsche Macan зазнає тільки невеликих змін.

У всякому разі, у тестовому прототипі мало що змінилося в порівнянні з моделлю поточного покоління. Ми помітили лише рестайлінговий передній бампер і видозмінені задні ліхтарі. Взагалі ж, передня панель нагадує нам про Porsche Cayenne 2019 модельного року.

Фотографій салону оновленого Macan ми поки не бачили, тому нічого конкретного про нього сказати не вдасться. Найвірогідніше, що приладова панель і центральна консоль будуть запозичені від моделей Cayenne та Panamera. Що ж стосується двигунів, то вони залишаться колишніми, але їх модернізують. Завдяки цьому Macan стане більш швидким. Не виключено, що цей компактний кросовер отримає і гібридну силову установку (як у Cayenne e-Hybrid).

Нагадаємо, що Porsche випустила Porsche Macan першого покоління в 2014 році. Він відразу став лідером сегменту люксових компактних кросоверів. На даний момент в світі вже продано більше 350 000 екземплярів цієї моделі.