Новий Subaru WRX STI буде випущений обмеженим тиражем

Компанія Subaru представила спеціальну модифікацію седана WRX STI, яка отримала назву Type RA-R. Новинка буде випущена обмеженим тиражем в 500 примірників.

Спецверсія побудована до 30-річного ювілею відділення STI – вона стала легшою і потужнішою за стандартну машину. Замість 2,5-літрового опозитника повнопривідний автомобіль оснащений дволітровим турбодвигуном потужністю в 329 кінських сил і шестиступінчастою механічною коробкою передач. Таким чином, машина стала найпотужнішим серійним STI.

Маса моделі в порівнянні з базовим седаном Subaru WRX STI знижена на десять кілограмів – до 1480 кілограмів. Крім цього, спецверсія отримала нову спортивну випускну систему, пружини і амортизатори, спеціально розроблені для цього автомобіля, шестипоршневі гальма Brembo з 457-міліметровими дисками (двохпоршневі на задній осі).

Ще одна особливість – шини Michelin Pilot Sport 4S з різним складом суміші на зовнішній і внутрішній частині протектора. Як кажуть в компанії, такі покришки забезпечують однаково гарне зчеплення як на сухому, так і на мокрому покритті.