Нову версію Nissan Versa 2020 презентували у Флориді

Японська новинка повинна отримати новий зовнішній вигляд, а також більш широкий список технологій безпеки. За непідтвердженою інформацією, початкова вартість нової версії седана буде близька до позначки в 12 360 доларів.

Абсолютно нова версія Nissan Versa 2020 модельного року була показана сьогодні в рамках музичного фестивалю Tortuga Rock The Ocean в Південній Флориді. Автомобіль 2020 року виглядає значно сучасніше з усіх боків.

Нова модель зберігає злегка опуклий силует сучасної версії автомобіля, але все ж виглядає вже набагато краще. Радіаторна решітка значно виділяється спереду і візуально доповнюється більш тонкими і менш округлими фарами. Однак задні ліхтарі також схожі на фари моделі Altima.

Зниження висоти дорожнього просвіту на 50,8 мм призводить до більш щільного заповнення колесами колісних арок, створюючи більш спортивний силует. Внутрішнє оздоблення нової Versa найбільш схоже до інтер’єру кросовера Nissan Kicks, так як маленький седан запозичує ту ж інформаційно-розважальну систему, а також однаковий дизайн приладової панелі.

Так, стандартним для моделі Versa тепер є дистанційний вхід без використання ключа. Крім цього, є склопідйомники. Nissan також намагається підвищити безпеку нової Versa, за допомогою фірмової системи Safety Shield 360. Тобто, що Versa 2020 року поставляється в стандартній комплектації.