Новий Audi Q3 офіційно поступає в продаж

Показаний в липні 2018 року компактний кросовер Audi Q3 другого покоління офіційно надходить у продаж цього тижня – прийом замовлень на новинку відкрився в Німеччині.

Пообіцявши клієнтам найкращий компактний кросовер на ринку, Audi пропонує його за ціною від € 33 700. Перший час Audi Q3 буде продаватися в особливій версії на основі пакета S-line. На старті продажів Audi Q3 нового покоління поставляється з 20-дюймовими колісними дисками, матричними світлодіодними фарами, спортивними сидіннями, шкіряним плоскодонним рульовим колесом і круговим освітленням.

Кузов можна замовити в помаранчевому кольорі Pulse Orange як на демонстраційній машині Паризького автосалону і в сірому Chronos Gray. З двигунів з перших днів продажів Audi Q3 пропонує тільки один дизель і один бензиновий агрегат і тільки в передньопривідній конфігурації.

З доступних початковий мотор 1.5 TFSI потужністю 150 к.с., а також дизель 2.0 TDI аналогічної потужності, але більшого крутного моменту: 340 Нм проти 250 Нм. В якості стандартного оснащення нова Audi Q3 пропонує покупцеві точку доступу Wi-Fi і набір сервісів Audi Connect, навігаційну систему, адаптивний круїз-контроль і систему утримання смуги руху. У всьому діапазоні комплектацій кросовер доступний з цифровим кластером приладової панелі і великим інформаційно-розважальним екраном. Виробництво Audi Q3 налагоджено на заводі VAG в Угорщині, де він збирається поруч з седаном і кабріолетом A3, а також купе і родстером TT. Всі моделі недавно оновилися. З моменту появи в строю Audi кросовера під індексом Q3 в 2011 році він щорічно продавався в кількості більше 70 000 одиниць. Кращий показник зареєстрований в 2016 році: більше 90 000 машин.