Новий Audi RS Q3 проходить екстремальні тести

Слизькі дороги і непрості погодні умови – такими видалися тести нового покоління “зарядженого” кросовера Audi RS Q3, яке вже активно випробовується. Непідготовленій людині цей камуфльований кросовер може здатися звичайним Audi Q3 останнього покоління, але все далеко не так просто.

Команда інженерів з Інгольштадту давно відома своїм щодо підходом до створення “заряджених” версій, які особливо-то нічим не відрізняються від звичайних. Те ж саме і з другим поколінням кросовера RS Q3, який фотошпигуни застали в районі Полярного кола на тестах.

Природно, версія від Audi Sport отримала новий передній бампер з масивними повітрозабірниками, нові колеса, що приховують посилені гальма, а також більш агресивний в цілому аеродинамічний обвіс. Ззаду RS Q3 відрізняється від Q3 в першу чергу парою овальних патрубків вихлопу, які означають наявність в автомобілі спортивної вихлопної системи. Що стосується технічних характеристик, то вони поки офіційно не названі і, ймовірно, кросовер отримає 2,5-літровий турбомотор від RS3 і TT RS потужністю близько 400 к.с.

Можна очікувати, що Audi RS Q3 з’явиться не раніше 2020 року – спочатку, в 2019-му, повинен вийти Audi SQ3, а вже потім і його більш потужна версія.