Новий BMW X2 не отримав одного важливого елемента

“Вау! BMW X2 в версії M35i”, – думаєте ви. “Шість циліндрів – це те, що потрібно!”, – говорите ви. “Я так чекав наступного M Performance від BMW!”, – вигукує ви. А ось ми не поспішаємо. Краще сядьте. Тому що цей BMW X2 M35i отримає всього чотири циліндри. Нова філософія бренду говорить, що все, що нижче 40i, буде отримувати тільки чотири циліндри.

“Але ж відмінна динаміка заднього приводу BMW на місці?” (Запитаєте ви). Цього теж немає. Повний привід xDrive і BMW M Sport Differential спереду – ось тепер так. З іншого боку, не все так погано. У нього чотирициліндровий двигун, але 2,0-літровий турбо – найпотужніший чотирициліндровий двигун, який є у BMW. Також нам кажуть, що “це найперший чотирициліндровий двигун M Performance”. Ось тут у нас виникає питання, що ж тоді було написано на кришці двигуна E30 M3?

Завдяки потужності в 302 к.с. X2 прискорюється до сотні за 4,9 секунди – непогано для кросовера. Ще є гальмівна система M Sport, яка дозволяє відчувати себе куди впевненіше за кермом. Пакет M Performance додає додаткові кузовні елементи сірого кольору, аеродинамічні компоненти, спойлер M і вихлопну систему M Sport для хорошого звуку. І звичайно, сучасні інформаційно-розважальні технології, включаючи повноцінний кольоровий дисплей мультимедіа з BMW ConnectedDrive і Apple CarPlay. Таким чином, навіть якщо X2 не відповідає традиціям назви M35i, у нього є певні виправдання, чи не так? Або ми занадто добрі?