Новий BMW X5 M50i застали на тестах

Спортивна модифікація кросовера BMW X5 нового покоління вийшла на тести – читач Mototr1.com застав на дорогах виконання M50i, яке замінить старий xDrive50i.

Однією з найбільш активно розвинутих лінійок в наші дні може вважатися клас кросоверів BMW. Зараз марка презентує на різних ринках нові X4 і X5, незабаром піде в серію X7, а паралельно тестуються новий X6 і X5 M.

Поки останній не з’явиться в продажу, найпотужнішим варіантом BMW X5 буде версія M50i, яку ви можете бачити нижче. Нова модифікація замінить версію xDrive50i у попереднього покоління кросовера. Новинка отримає 4,4-літровий турбований V8 від спорткара M850i. Мотор, як очікується, буде в 530-сильному варіанті як мінімум.

Судячи з цих фотографій, наданих читачем Motor1.com з ніком Albert_Mzr, BMW вже практично готова до презентації новинки. Автомобіль майже без камуфляжу проходить фінальну стадію передсерійних випробувань. Пізніше, як очікується, цей же 4,4-літровий V8 з’явиться у нового BMW X6, дебют якого прогнозується на середину 2019 року.