Новий борт Рему 1500 отримав небачені раніше функції

Модель Ram 1500 обзавелася небаченою раніше опцією – багатофункціональним заднім бортом (Multifunction Tailgate) за $ 995. Це свого роду відповідь на трансформований борт MultiPro Tailgate пікапа GMC Sierra, хоча можливості і реалізація тут інші.

Він розділений на дві частини в пропорції 40:60, і ці стулки можуть відкриватися вправо і вліво незалежно один від одного, а також спільно опускатися вниз, як звичайний задній борт. Кожна із задніх стулок розчиняються на кут 88 градусів. Можливість підійти впритул до вантажної платформи полегшує в ряді випадку вантаження і вивантаження.

Доступ до платформи збоку може виявитися зручніше при приєднаному причепі. Компанія відзначає, що новий борт додає привабливості моделі, яка і так вражає функціональністю. Крім платформи і сховищ в бортах, в салоні Рема є купа відсіків під дрібниці із загальною ємністю в 151 л, що майже вдвічі більше, ніж у конкурентів.

Схожі задні стулки можна побачити на пікапі Fiat Toro, але там вони симетричні, тільки розчиняються і в інших напрямках не рухаються. У Multifunction Tailgate збережена можливість відкидання вниз, при цьому в ході навантаження на борт можна ставити вантажі до 907 кг.

У конструкції GMC, нагадаємо, функціонал інший. Там задній борт відкидається повністю або частково, перетворюється в драбинку, столик, обмежувач для виступаючих вантажів на різних рівнях. Крім іншого, багатофункціональний борт на Ремі можна доповнити висувною центральної підніжкою за $ 295. Ще одним опціональним доповненням до Рему 1 500 нинішнього року стали бічні бокси для вантажу RamBox, вбудовані в борти. Вони замикаються, мають підсвічування, дренаж та 115-вольтові розетки на 400 Вт. Разом з ящиками RamBox можна також придбати рейки для платформи з чотирма легкими якорями для прикріплення вантажу, роздільник для вантажного відсіку та двухфутовий (61 см) подовжувач платформи.