Новий Cadillac XT5 Sport вийде обмеженою серією

ВЧікаго дебютував кросовер Cadillac XT5 лімітованою виконанні Sport Package. На жаль, перенастроювання мотора, підвіски, «автомата» не передбачено. Замість цього варіант включає в себе дизайнерські доопрацювання: глянцево-чорну решітку радіатора з окантовкою Galvano, підніжки, 20-дюймові алюмінієві диски з обробкою Technical Grey, спортивні педалі.

Ще в комплект входять фари, ходові вогні і підсвічування поворотів на світлодіодах, а також прозорі лінзи ліхтарів. Салон спецсерії може бути чорним (Jet Black) або сіро-чорним (Cirrus / Jet Black), в обох випадках з алюмінієвою обробкою Diamond Cut. Покупці побачать тут аудіосистему Bose з вісьмома динаміками, восьмидюймовий дисплей мультимедійного комплексу, передні сидіння з підігрівом, а в комплектації Premium Luxury – і з вентиляцією.

Виконання Sport Package можна отримати в комплектаціях Luxury і Premium Luxury за додаткові $ 2995 і $ Рік: 1995 до вартості цих версій (XT5 Luxury в США стартує з $ 49 490). У американських дилерів машини з’являться навесні. Пропозиція буде обмеженою, але тираж XT5 Sport Package не названий. Нагадаємо, що паркетник чекає швидкого рестайлінгу. Є надія, що в ході майбутнього поновлення модель поправить своє слабке місце: убогий ряд моторів на більшості ринків. Власне ряд цей складається з одного атмосферника V6 3.6 (314 к.с., 368 Н • м), хоча в Китаї ще пропонується версія з турбочетвіркою 2.0 і XT5-гібрид. Ймовірно, наддувні два літри пізніше зможуть з’явитися в США і деяких інших країнах.