Новий Fiat 500e побудують на особливій платформі

Італійський автовиробник має намір випустити нове покоління компактного електромобіля Fiat 500e, який отримає абсолютно нову особливу платформу. Fiat не відмовляється від компактного електромобіля 500e, навіть незважаючи на те, що модель поточного покоління приносить збитки з кожного проданого примірника.

Марка вже офіційно підтвердила, що веде роботу над новим поколінням, яке отримає абсолютно нову особу платформу BEV. Компактна платформа Battery Electric Vehicle (BEV) відразу розробляється як база для машин з електричним двигуном. Це полегшує компоновку, а також знижує вартість моделі. Деталей поки немає, але заявлено, що новий електромобіль стане більшим і буде доступний у продажу не тільки в США, де зараз Fiat 500e є ексклюзивом, але і в Європі.

Очікується, що виробництво електромобіля перенесуть з Мексики в Італію, де складання моделі налагодять на туринському заводі. З 2019 по 2021 роки концерн Fiat Chrysler Automobiles (FCA) інвестує понад € 5 млрд в італійські виробництва і в тому числі в модернізацію потужностей під випуск електричних машин.